KMŠ Uherský Ostroh

Bytí naplňovat radostí ze života

Mateřská škola s křesťanskou výchovou,Uherský Ostroh, Školní 679, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - ekatalog.czMateřské školy - ekatalog.cz

Počítadlo přístupů

 

TOPlist

Přihlášení uživatelePohádkový les

Kdo chtěl prožít s dětmi pěkné odpoledne, určitě zavítal poslední sobotu v květnu na Myslivnu v Uh.Ostrohu. Zde se za pěkného počasí  konal Pohádkový les – akce pro děti k jejich svátku.

 Jsme rádi, že se toto odpoledne dostalo také do podvědomí okolních měst a obcí, o čemž svědčí přítomnost „cizích“ dětí a rodičů. Zejména v dnešní uspěchané době je velmi potřebné s dětmi sdílet společné chvíle a zážitky. Toto vše nabízí právě tato akce – procházka úžasným lesem, kde se navíc můžete setkat s pohádkovými bytostmi, v areálu je možno zakoupení občerstvení, poslech country hudby (Eldorádo), děti si čekání do lesa krátí atrakcemi a různou zábavou (skákací hrad, trampolína, jízda na koních, v bryčce,......)

 Děkujeme všem, kteří jakýmkoliv způsobem při této akci pomáhají (sponzorství, příprava a realizace, ztvárnění pohádkových postav, aj.) Stalo se také tradicí, že za každý ročník této akce je vysazen strom – lípa, který symbolizuje jednotlivé ročníky. Až tudy půjdete, nezapomeňte před areálem myslivny tyto lípy spočítat. Letos by jich tam mělo být označeno již 26. Příští ročník plánujeme opět na poslední sobotu v květnu 26.5.2018. Bude několik změn, z nich jedna se týká uzávěrky pohádkových bytostí – kdo bude chtít „strašit“, musí se nahlásit nejpozději do konce dubna.

(foto z této akce na www.fotopn.cz)

 

 

 

Děkujeme sponzorům:

 

 

 

 

p. Vladimír Šopík (plakáty-tisk)

Jana Baladová (plakáty)

 

Město Uh.Ostroh-Spolek KMŠ                         

 

EUROTEC  k.s                             

 

Pekárna OSPEK- buchty v lese

MUDr. Mrazíková

 

 MUDr. Měrková                       

 

 MUDr. Juřenčák                      

 

 MUDr. Pospíšilová                         

 

 Hasiči Uh.Ostroh                        

 

Ostroh, spol. s.r.o.                        

 

Lekeš, soustružení dřeva               

 

Železářství Bečková Petra                                

 

Lékárna Javorník                     

 

YARO                    

 

Textil Lilie                                      

 

Řeznictví U tří lvů                   

 

Radim Ilek                                       

 

Relax21

 

Bláha – Demižony                   

 

Restaurace Morava                             

 

Ostrožsko a.s.

 

Restaurace U Fryčků

 

Rodina Polehňova (stan)

 

 

 

Poděkování:

p. Josefu Lopatovi, mysliveckému sdružení Ostrožsko, sdružení spoluvlastníků singulárního lesa, country skupině Eldorádo,  členům hasičského sboru, p.Šivelovi s kolegy, příslušníkům Mě policie,  zaměstnancům domu dětí Pastelka, p.  Bahulovi, P. Nedomovi, p. Hanákovi, p.Prachařovi, děvčatům z MŠ s křesťanskou výchovou, rodičům a všem ostatním organizátorům a lidičkám (včetně pohádkových bytostí).

 

 

Na připomenutí jednotlivých ročníků této akce sázíme (p.Lopata )vždy jednu lípu před areálem myslivny. Dvakrát byl Pohádkový les na Ivance, pak již tradičně na myslivně. Letos je to tedy 26. strom, který zde zůstane i pro příští generace.