KMŠ Uherský Ostroh

Bytí naplňovat radostí ze života

Mateřská škola s křesťanskou výchovou,Uherský Ostroh, Školní 679, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - ekatalog.czMateřské školy - ekatalog.cz

Počítadlo přístupů

 

TOPlist

Přihlášení uživateleHome Aktuality KMŠ

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2017 a Návrh střednědobého výhledu na roky 2018-19 - viz DOKUMENTY  KMŠ. Vyvěšeno dne 23.3.2017

Poslední bruslení s tučňákem

Poslední bruslení dětí proběhlo 13. 3. v pondělí. S malými hokejisty a krasobruslařkami se přišel rozloučit již tradičně náš kamarád "Tučňák". Znovu moc děkujeme p. Hlůškovi, který se na jedničku zhostil role "Tučňáka".

Křížová cesta pro nejmenší

Zveme všechny malé i velké na Křížovou cestu pro nejmenší, pořádanou naší KMŠ v chrámu Sv. Ondřeje a to v pátek od 17.00 hodin. Těšíme se na Vás.

Fašanku, fašnku, velká noc bude!

Poslední únorové úterý v naší školce patřilo veselí a zábavě - byl FAŠANK! Společně s dětmi v rozmanitým maskách jsme se oddávali radostným hrám, zpívali fašankové písně a bavili se, jak jen to šlo. Po tradiční obchůzce celou školkou jsme se vydali potěšit i naše kamarády v sousední Domovince.

 

Hoffmannovo divadlo

V pondělí 27. 2. si děti užily představení Hoffmannova divadla, které si pro děti přichystalo pohádku O Kašpárkovi. Představení pobavilo nejen malé, ale i nás velké a hercům patří naše díky za jejich skvělé výkony.