KMŠ Uherský Ostroh

Bytí naplňovat radostí ze života

Mateřská škola s křesťanskou výchovou,Uherský Ostroh, Školní 679, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - ekatalog.czMateřské školy - ekatalog.cz

Počítadlo přístupů

 

TOPlist

Přihlášení uživateleHome Aktuality KMŠ

Království očima dětí

V průběhu měsíce listopadu se naše děti zapojily do připravované výstavy "Království očima dětí", která byla následně ke shlédnutí do konce měsíce ledna na Redutě v Uherském Hradišti. A samozřejmě jsme si tuto příležitost nemohli nechat ujít a výstavu jsme navštívili.

 

Přednáška o školní zralosti

Proběhla ve středu 1. 2., kdy role přednášejícéch se i letos v rámci naší efektivní spolupráce se ZŠ zhostily odbornice na primární výchovu, a to Mgr. Kašpárková a a Mgr. Plaširybová.Přednáška byla velmi zajímavá a věříme, že pro rodiče našich předškoláků i obohacující.

 

Personální obsazení KMŠ

Kuchaře/ku již nehledáme. Od 1.2. nastoupila do naší kuchyně na pol.úvazek pani Monika Zavadilová.

 

Odcházející vedoucí školní kuchyně nahradila taktéž od 1.2. nová vedoucí - pani Hana Galušková (zkušená pracovnice z MŠ Sídliště). Nyní bude mít na starosti obě mateřské školy jako vedoucí jídelny. Její pracovní doba v naší školce je : úterý a čtvrtek od 6.00 - 14.30 , v pátek od 10.00 - 14.00. Pokud budou mít naši rodiče potřebu s ní cokoliv projednat osobně a nevyhovuje jim její uvedená pracovní doba, pak si s ní mohou sjednat schůzku dle jejich potřeby.

 

Od ledna vystřídala pani Ludmilu Šišperovou (školnici, která odešla do důchodu) nová pracovnice slečna Magdaléna Šišperová.

 

Novým pracovnicím přejeme, aby se jim u nás líbilo !!!

 

Poněvadž v poslední době přišlo v naší KMŠ k personálním změnám, uvádíme současný přehled pracovníků naší školky:

Pedagogické pracovnice:

ředitelka  Zdeňka Baladová

učitelka (zástupkyně řed.)  Ivana Veselá

učitelka Marie Vozábalová

učitelka  Mgr. Hana Pavlačková

učitelka Bc. Nikol Procházková (roz.Santlerová)

Provozní pracovníci:

vedoucí jídelny  Hana Galušková

kuchařka  Martina Křížanová

pom.kuchařka  Monika Zavadilová

školnice  Magdaléna Šišperová

uklizečka  Zdenka Omastová

údržbář  Josef Lopata

Od října 2016 u nás pracuje taktéž chůva (část.úvazek) Zdenka Omastová, poněvadž jsme zavedli třídu Malošků (děti od 2 - 3 let). Chůva s dětmi pracuje ve spolupráci s pedagogickou pracovnicí.

Návštěva jesliček

Po návratu dětí z vánočních prázdnin jsme se společně vydali na cestu do chrámu sv. Ondřeje, abychom Ježíškovi poděkovali za dárky, které jsme dostali a zazpívali si u velkého vánočního stromu. Společně jsme u jesliček zazpívali koledu My tři králové, která umocnila kouzlo těchto okamžiků. Rádi bychom znovu poděkovali paní Štětinové za čas, který nám věnovala.

Hledáme kuchařku - kuchaře

pro naši KMŠ, úvazek 0,5 ( 8,30-12,30), nejlépe vyučena(n) v oboru, příp.praxe, od 1.2.2016 - 31.7.2017.

Bližší info přímo u ředitelky t.č. 732316286