Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Skvělý úspěch na Regionálním kole OVOV v Otrokovicích

OVOV WEBZúročením celoročního sportování a zlepšování výsledků v deseti disciplínách olympijského víceboje bylo skvělé umístění našich tří reprezentantů na Regionálním kole tohoto sportovního klání v Otrokovicích. Soutěžilo se ve sprintu na 60 m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem, shybech na šikmé lavici a ve vytrvalosti.

Sportovní geny nezapřeli sourozenci Cintulovi, kteří po vynikajících výkonech stáli na stupních vítězů. Matyáš (7. třída) si ve své početně zastoupené věkové kategorii vybojoval stříbrnou medaili a Adriana (4.A) si odvezla bronz. Výborně si vedl i zástupce nejmladší kategorie Štěpán Jančařík (3.A), který obsadil krásné 4. místo.

Stříbrnou medaili v plnění disciplín Olympijského víceboje a Olympijského diplomu získala i naše základní škola. Krásných 94% žáků splnilo všechny disciplíny.

Všem sportovcům srdečně gratulujeme a přejeme hodně energie a chuti do posouvání svých osobních rekordů.

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

OVOV medaile ZŠ

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4